Технічна підтримка: 0 (800) 503-111
Довідкова служба: 0 (800) 503-111
Email:
Контакт центр "Якість та сервіс": 0 (800) 503-111

Бонусна програма

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ ПАТ «Укрзалізниця»
від 25.04.2018 № 266

Бонусна програма для пасажирів вагонів 1-го класу поїздів Інтерсіті+

1. Визначення термінів

1.1. Бонусна програма – це комплексна система заходів, що передбачає преміювання користувачів-учасників Бонусної програми і визначає порядок нарахування та використання бонусів при оформленні проїзних документів у вагони 1-го класу поїздів Інтерсіті+, що курсують у внутрішньому сполученні.

1.2. Бонус – умовна одиниця, що нараховується на бонусний рахунок користувача-учасника Бонусної програми та використовується як знижка до вартості проїзного документу. Нарахування та використання бонусів здійснюється за курсом бонуса до гривні та відповідно до умов Бонусної програми.

2. Принцип дії програми

2.1. Бонусна програма діє при оформленні проїзних документів у вагони 1-го класу поїздів Інтерсіті+, що курсують у внутрішньому сполученні через Інтернет-сайт https://booking.uz.gov.ua.

2.2. Для участі в Бонусній програмі проводиться реєстрація користувачів на Інтернет-сайті https://booking.uz.gov.ua та здійснюється авторизація під власним обліковим записом при оформленні проїзних документів, за умови згоди на участь в Бонусній програмі, згоди з умовами договору оферти та згоди на обробку персональних даних.

2.3. Нарахування та використання бонусів здійснюється на плацкартну частину проїзного документу, вартість якої встановлюється на дату подорожі користувача.

2.4. Нарахування та використання бонусів здійснюється тільки при оформленні повних проїзних документів.

2.5. При оформленні проїзного документу у вагони 1-го класу поїздів Інтерсіті+ нарахування бонусів здійснюється автоматично на віртуальну бонусну картку користувача за курсом бонуса 10 грн = 1 бонус. Інформація про кількість нарахованих бонусів відображається в особистому кабінеті користувача, поряд з вартістю проїзного документу.

2.6. Використання бонусів є можливим після оформлення 9 проїзних документів у вагони 1-го класу поїздів Інтерсіті+ за умови, що кількість бонусів на рахунку віртуальної бонусної картки рівна або перевищує вартість плацкарти проїзного документу, що оформлюється.

2.7. Використання бонусів здійснюється за згодою користувача, за курсом бонуса 1 бонус = 1 грн.

2.8. Нарахування та використання бонусів:
2.8.1. Бонуси не нараховуються та не використовуються:

  • при оформленні проїзного документу на попередню дату продажу квитка, якщо результуючий коефіцієнт дня тижня та індексації плацкартної складової вартості проїзду за системою диференціації тарифів менше 1;
  • при оформленні проїзного документу «туди-зворотно» зі знижкою вартості;
2.8.2. Бонуси нараховуються та використовуються, якщо результуючий коефіцієнт дня тижня та індексації плацкартної складової вартості проїзду за системою диференціації тарифів більше або дорівнює 1.

2.9. Бонуси діють протягом 12 місяців з моменту нарахування.

2.10. Кількість бонусів, що нараховується або використовується, є цілим числом, при їх розрахунку застосовується правило математичного округлення. Наприклад, при вартості плацкарти 262,76 гривень на рахунок буде нараховано 26 бонусів при курсі бонуса 10 грн. = 1 бонус.

2.11. Нарахування та використання бонусів здійснюється при умові авторизації в особистому кабінеті на момент додавання квитка до «кошика». Прізвище та ім’я користувача-власника віртуальної бонусної картки повинні співпадати з прізвищем та ім’ям пасажира, якому оформлюється проїзний документ.

2.12. Стан рахунку користувача Бонусної програми перевіряється в особистому кабінеті користувача на Інтернет-сайті https://booking.uz.gov.ua. В особистому кабінеті користувача зберігається інформація про проїзні документи та нараховані бонуси протягом останніх 12 календарних місяців.

2.13. Накопичені бонуси використовуються виключно в Бонусній програмі і не видаються готівкою, не перераховуються на банківську картку користувача. Бонуси не можуть бути використані при оформленні проїзних документів іншим користувачем Бонусної програми.

2.14. При поверненні проїзного документу, частину вартості якого сплачено бонусами (в режимі використання бонусів), бонуси не повертаються на рахунок віртуальної бонусної картки.

2.15. При поверненні проїзного документу, який був оформлений в режимі накопичення бонусів, нараховані за нього бонуси анулюються.

2.16. Курс бонуса, принцип нарахування та використання бонусів, термін дії та інші умови Бонусної програми можуть бути змінені. Інформацію про зміни буде опубліковано на Інтернет-сайті https://booking.uz.gov.ua не пізніше, ніж за 2 дні до внесення змін.

Довідкова інформація

Вартість проїзного документу складається з наступних складових: квиткова частина, плацкартна частина, комісійний збір, страховий збір. Квиткова частина – витрати на утримання залізничної інфраструктури (рейки, контактна мережа, вокзальні комплекси, станції). Плацкартна частина – витрати на утримання та підготовку рухомого складу (технічне обслуговування, ремонт). Комісійний збір – плата за послугу з оформлення, повернення, переоформлення проїзних документів. Страховий збір – збір за обов’язкове особисте страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті, встановлений згідно з чинним законодавством.

Бонусна програма розповсюджується на плацкартну частину проїзного документу, яка складає орієнтовно 70% вартості проїзного документу.

Ви можете завантажити додатки "Принцип нарахування бонусів" та "Інструкція користування бонусною програмою".